Od dwóch lat przyglądam się ofertom IKE i IKZE na polskim rynku.

Z analiz mojego zespołu wynika, że rozwiązania finansowe od NN Investment Partners TFI są obecnie najkorzystniejsze na rynku

W naszych rankingach zarówno IKE jak IKZE od NN Investment Partners wyróżniają się spośród innych ofert: niskimi opłatami, szeroką dostępnością oferty oraz elastycznością

Produkty te mają również dobre opinie wśród inwestorów i pozytywne oceny mediów z branży ekonomicznej i finansowej.

Więcej o rankingu IKE na 2018 rok

Kliknij w baner i dowiedz się więcej o ofertach Indywidualnych Kont Emerytalnych z funduszami inwestycyjnymi na 2018 rok.

Więcej o rankingu IKZE na 2018 rok

Kliknij w baner i dowiedz się więcej o ofertach Indywidualnych Kont Zabezpieczenia Emerytalnego z funduszami inwestycyjnymi na 2018 rok.

Poznaj opinie użytkowników rozwiązań od NN Investment Partners TFI

Na IKE NN Plus odkładam z myślą o moich dzieciach. Oszczędzam, aby ułatwić im start w dorosłość. Cieszą mnie niskie opłaty, elastyczność w zarządzaniu oszczędnościami oraz brak konsekwencji, gdy zechcę wypłacić pieniądze.
Anna, 50 lat
Wybrałam IKZE NN Plus, ponieważ zachęciły mnie pozytywne opinie o tym produkcie. Odkładam regularnie, co miesiąc - w myśl zasady:
"Zapłać najpierw sobie" i co roku odbieram zwrot podatku.
Małgorzata, 45 lat
Na IKE NN Plus odkładam, ponieważ chcę mieć wpływ na moją bezpieczną przyszłość. Zabezpieczam tam dodatkowe pieniądze na emeryturę, niezależnie od tego, co dostanę z ZUS.
Przekonały mnie niskie opłaty i szeroka oferta funduszy.
Joanna, 48 lat